Získavajte nových zákazníkov a udržiavajte existujúcich pomocou modernej web stránky, ktorá im dokonale sprostredkuje informácie o Vašich službách a produktoch. Príbeh Vášho podnikania, naše skúsenosti a spoločné nápady sú zárukou úspešného projektu.

Úspešnosť modernej web stránky spočíva v jej schopnosti dosahovať stanovené ciele. V spoločnosti NOGRAN preto tvoríme unikátne riešenia šité na mieru pre Vašu službu, produkt či firemnú prezentáciu. Zverte nám tvorbu Vášho nového projektu a my sa Vám odvďačíme kvalitne odvedenou prácou.

ikonky wordpress eshop a členovia
Chcem viac informácií
moderné web stránky zobrazené na rôznych zariadeniach (telefón, desktop, tablet)

5 krokov k modernej web stránke

Stretnutím alebo na základe spoločnej komunikácie získame informácie o vhodnej štruktúre webu. Tieto poznatky porovnáme s konkurenčnými web stránkami a navrhneme optimálne riešenie, ktoré prinesie pridanú hodnotu Vášho nového webu.
Vytvoríme schému web stránky a rozmiestnime v ňom texty, obrázky, menu a ďalšie dohodnuté prvky. Wire frame si spoločne prejdeme a získame tak podklad podľa, ktorého budeme tvoriť nový web.
Podľa schváleného wire frame vytvoríme grafický návrh, ktorý bude presným obrazom vašej web stránky. Grafický návrh budeme samozrejme upravovať do chvíle pokiaľ budete na 100% spokojný.
Web stránku naprogramujeme podľa schváleného návrhu v redakčnom systéme WordPress.
Web stránku spoločne otestujeme a doladíme prípadne nedokonalosti. Po schválení ju spustíme na ostrej doméne.